Plimus Nedir ? Üyelik Anlatımı!

0
940

Plimus Nedir ? Üyelik Anlatımı ;

Plimus , Xticaret ve Clickbank gibi avrupanın önde gelen satış ortaklığı platformlarından biridir.Bu platformda satılan ürünlere satış ortağı olmak diğer affiliate platformları gibi oldukça kolaydır.Ayrıca ürün sahiplerinin Plimus üzerinden satışa sundukları ürünlerde indirim kodu uygulaması satış ortaklarının kazanç oranını arttırmaya destek oluyor.

Plimus , ödemeleri her ayın 15’inde satış ortaklarının banka hesaplarına yatırır.Ödemelerinizi doğrudan banka hesabınıza yada paypal hesabınıza alabilirsiniz.

Plimus’a Nasıl Satış Ortağı Olabiliriz?

İngilizce bir platform olduğu için üye olmakta zorlanan okurlarımıza resimli olarak üye olma işlemini anlatacağım.Fakat tavsiyem üye olabilecek seviyede dahi ingilizce bilmiyorsanız satış ortaklığı konusunda profesyonel destek almanızdır.Size profesyonel destek sağlayacak ve kısa sürede kazanç elde etmenize yardımcı olacak platform için buraya tıklayın.

Üye olmak için öncelikle plimus.com adresine giriş yapıyoruz.Giriş yaptıktan sonra karşımıza aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir ekran çıkıyor.Sağ üst kısımda bulunan “Register Now” butonuna, sonrada açılacak küçük alandaki “Become an Affiliate” linkine tıklayın.

 

Plimus Üyelik Resimli Antalım
Plimus Üyelik Resimli Antalım

Karşınıza çıkan üyelik formunu aşağıdaki resimde olduğu gibi doldurun;

Plimus Üyelik Formu Doldurma Resimli Anlatım

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın