PlusForm Satış Ortaklığı ile Para Kazan!

0
700

PlusForm Satış Ortaklığı ile Para KazanPlusForm satış ortaklığı ile internetten para kazanabilirsiniz.Birçok ürün gibi plusform ürününün de internetten veya çevrenizden satışını yaparak kazanç sağlamanız mümkün.Bu ürünü diğer anlattığımız digital ürünlerden ayıran özelliğide fiziksel bir ürün olması.

Plusform Satış Ortaklığı ile Nasıl Para Kazanırım

Websitesi olanlar; Sitenizde plusform şirketi tarafından verilen hazır reklam şablonları ile ürünün reklamını yapabilir ve tanıtım yazıları yayınlayabilirsiniz.

Sosyal Ağlar; Facebook , Twitter gibi sosyal ağlarda arkadaşlarınıza bu üründen bahsedebilir, satış ortaklığı linkiniz ile bir tanıtım yazısı gönderebilirsiniz.

Google ve Diğer Arama Motorları Reklamları; Google ve diğer arama motorlarından ürün hakkında reklamlar yayınlayabilirsiniz.Bu ücretli bir pazarlama yöntemidir.Yayınladığınız her reklama tıklama başı ücret ödersiniz.Çok fazla tavsiye etmiyorum.

Forum Siteleri; Sağlık ve güncel konularla ilgili onlarca forum sitesi mevcut.Bu forum sitelerine üye olarak ürün hakkında konular açabilir ve tanıtım yazıları yayınlayabilirsiniz.Yazının sonuna satış ortaklığı linkinizi koymayı unutmayın 🙂 Ayrıca bazı forum siteleri satış ortaklığı linklerini tespit ederek yayından kaldırıyor.Bunun içinde tinyurl, bit.ly gibi link kısaltma servislerini kullanabilirsiniz.

Çevrenize Reklam; Yazının başında bahsettiğim gibi fiziksel bir ürün olduğu için çevrenizde reklamını yapmakta diğer ürünlerden daha kolaydır.Durumunuz musaitse kendi satış ortaklığı linkinizle üründen 1 adet almanız ve çevrenize ürünün kendisiyle tanıtım yapmanız satış açısından daha sağlıklı olabilir.Çevrenizden ürünü satın almak isteyen bir müşteri bulduğunuzda internetten kendi satış ortaklığı linkiniz ile siparişi verir ve ödemesini yaparsınız.Müşteriden ürünün parasını aldığınızda kendi linkinizle satış gerçekleştirdiğiniz için komisyonunuzuda almış olursunuz.

PlusForm Satış Ortaklığı ile Nekadar Kazanırım?

Plus Form Satış Ortaklığı İle Para Kazan

 

 

 

 

 

Resimde’de gördüğünüz gibi satış başına %20 Komisyon verilmekte ve buda 1 satıştan yaklaşık 14 TL bir kazanç demektir.

 

Nasıl Başlarım?

Plusform satış ortaklığı sistemiyle para kazanmanız için öncelikle Xticaret üyesi olmanız gerekmektedir.Xticaret üyesi olduğunuzda Plusform ve xticaret üzerinden satışı yapılan tüm ürünlere satış ortağı olarak para kazanabilirsiniz.

Buradan Xticaret Platformuna Üye Olun

Üye olduktan sonra anasayfa’dan “Plus form” diye arama yapın.Karşınıza plus form ürününe ait bilgiler çıkacaktır.Bu bilgilerin yanında ürünün satış ortağı ol diye bir link olacak.O linke tıklayarak satış ortaklığı linkinizi alacaksınız.Satış ortaklığı linkiniz ile ürünün reklamını yapmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca xticaret üzerinde satılan diğer ürünleri inceleyerek , satışını yapabilirim dediğiniz  ürünlerede reklam verebilirsiniz.Her ürünün komisyon oranı ve satış başına verdiği kazanç değişmektedir.Diğer ürünler hakkında detaylı bilgileride buradan aktarmaya devam edeceğim.

Ürün yada satış ortaklığı hakkında takıldığınız bir yerde yorum bırakabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın