Proje Arayanlar İçin En Güncel Yatırımlık Projeler!

0
278

Yatırımlık projeler başlıklı bu yazımızda para dergisinden alıntı olarak sunacağımız , yatırım yapmak isteyen girişimcilerin değerlendirebilecekleri projeleri paylaşacağız.

Terapi Küveti Projesi ;

Lüksemburg ‘da bir firma , terapi özellikli bir küvet geliştirmiş.Fizyoterapist ve bilim adamları ile yürütülen ortak çalışmalar sonucunda geliştirilen bu ürün dünyada ilk olma özelliğini taşıyor.Terapi küveti aynı zamanda engelli bireylerin de rahat kullanımına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış.Bu ürünü Türkiye pazarına sunmaya hazırlanan firma bu doğrultuda yatırımcılar arıyor.

Medikal Tekstil Malzemesi ;

Ukrayna ‘da bir üniversitede, düzlemsel ve çok katmanlı kompozit tekstil ürünleri geliştirilmiş.Çok katmanlı kompozit ürünler hem teknik uygulamalarda hem de medikal malzemelerde kullanılıyor.Örneğin yatak örtülerinde.Üniversite bu ürünlerin üretimi konusunda teknik iş birliği veya lisanslama araştırmaları öneriyor.

Oda Dezenfektasyon Robotu ;

Danimarkalı bir şirket üniversite ile ortak çalışarak bir robot geliştirmiş.Bu robot odalarda dezenfentasyon işlemi yapıyor.Ürün şimiye kadar Katar, Türkiye ve İngiltere’ de farklı kliniklere ve firmalara satılmış.Şimdi söz konusu ürünün Türkiye distiribitörlüğünü yapabilecek firmalar arıyor.

kaynak ; Para dergisi

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın