Reklam Action Satış Ortaklığı

0
895

Satış ortaklığı konusunda sizlere gelir elde edebileceğiniz platformlardan bahsetmeye devam ediyoruz.Reklam Action Satış Ortaklığı platformuda bunlardan biri.

Satış ortaklığı sistemine özellikle bu yıl içerisinde okadar fazla firma ve ürün eklendi ki , artık hangi firma ile çalışarak , nereden kazanç elde edeceğimizi şaşırıyoruz.Aslında bu hem kazanç elde etmek isteyenler için, hemde satış ortaklığı için çok iyi bir gelişme.Reklam Action’da bu gelişmelerden biri diyebiliriz.

Reklam Action bünyesinde  Satış Başı Kazanç ( PPS) , Üye Başı Kazanç (PPC) yöntemleri ile kazanç elde edebileceğiniz birçok ürün ve firma bulunuyor.Bu firmaların ürünlerini veya hizmetlerini internet üzerinden satış ortaklığı yöntemi ile tanıtımını yaparak gelir elde edebiliyorsunuz.

Reklam Action Üyelik ;

Üyeliği ücretsiz bir platformdur.Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Reklam Action Şartları ;

Her üye firmanın , reklam yöntemlerinde kendine özgü kuralları vardır.Bazı firmalar tanıtım yapmadan sadece flash banner reklamı yapmanızı ve sosyal medya kullanmanızı ister, bazılarıda nasıl satış yada üyelik gelirse gelsin deyip  her konuyu serbest bırakır.Fakat bir ürüne satış ortağı başvurusu yaparken bu kurallara dikkat etmenizi öneririm.

Reklam Action Firmalarından Bazıları ;

  MySurvey ;

Bir anket firmasıdır ve bu firmadan üye başı kazanç sağlayabilirsiniz.Gördüğünüz reklam ise bu firmadan kolay kazanç sağlayabileceğinizin bir göstergesidir.Facebook kredisi kazanma imkanı sunan Mysurvey’e gönderdiğiniz her üyeden 2.20 TL ücret alırsınız.

 

 

Darty ;

Darty e-ticaret sitesi üzerinden satılan ürünlere satış ortağı olabilirsiniz.Satış başı kazanç sistemi ile çalışan firma yönlendirdiğiniz ve alışveriş yapan her müşteriden %4 komisyon kazanmanızı sağlar.Örneğin ; Yönlendirdiğiniz bir kullanıcı 1000 TL ‘lık bir bilgisayar aldığında , sizin bu alışverişten kazancınız 40 TL ‘dır.

 

Yukarıdaki örnek kazanç firmalarının yanında Reklam Action platformunda daha birçok ünlü Türk ve Yabancı firmalardan kazanç elde edebilirsiniz.

Tavsiye; Reklam Action ve diğer platformlardan satış ortaklığı yöntemi ile kazanç elde edebilmeniz için , eğer bir websiteniz yoksa ve satış ortaklığı konusunda da iyi derecede bilgiye sahip değilseniz , profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olabilir.Sadece üye olarak değil, satış ortaklığı yöntemlerini kullanarak , satış yaparak gelir elde edebileceğinizi hatırlatmak isterim.Bu konuda Goomass Eğitim Kiti‘ne gözatmanızda fayda var.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın