Satış Ortaklığından Para Kazanılır mı ?

9
1667

Satış ortaklığı hakkında bir çok yazı yazıyor ve kazanç yöntemlerini elimden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.Satış ortaklığı sisteminden para kazanmak isteyen ve yeni başlayacak okurlarımızın” acaba satış ortaklığından para kazanılır mı?” gibi soruların cevaplarını aradıklarını düşünmüyorda değilim.Bu yazımda sizlere bu sorunun cevabını vermeye çalışacağım.

Satış Ortaklığı’ndan Ne Kadar Para Kazanılır?

Satış ortaklığı sisteminin özellikle 2012 yılında internet üzerinde daha da popüler olduğunu sürekli dile getiriyorum.E-ticaret firmalarının rekabeti ve satış ortaklığı sistemi ile çalışması bu kazanç yöntemini deyim yerindeyse daha da bereketli hale getirdi diyebilirim.Tabi rekabet her geçen gün artıyor, hergün yeni satış ortakları kazanç sistemine dahil oluyor.Fakat pastanın payı okadar büyük ki , işinizi doğru yaptığınız ve bıkmadan, usanmadan ilgi gösterdiğiniz anda ciddi kazançlar elde edebilmeniz mümkün hale geliyor.

Satış ortaklığı , internet üzerinde satılan bir ürünün yada hizmetin bir komisyon karşılığında tanıtımını yapma işidir.Tanıtımını yaptığınız ürün yada hizmete göndereceğiniz her ziyaretçinin üyelik veya alışverişlerinden para kazanabiliyorsunuz.En güzel yanı ise müşteri yada ürün sahibi ile hiçbir şekilde muhatap olmamak.Sadece yönlendirme işlemi ile kazanç elde edebileceğiniz bir yöntem.Tabi bu yöntemin belirli kuralları ve uygulanması gereken adımları var.Bu adımlar uygulandığında , sabırla çalışıldığında ulaşılması gereken yerlere ve kazançlara çok geçmeden ulaşılabiliyor.

Aşağıdaki resimlerde sadece satış ortaklığı sistemi ile elde ettiğim kazançları görebilirsiniz;

zanox satış ortaklığı kazanç yöntemleri xticaret satış ortaklığı kazançları

Yukarıdaki kazançlar sadece Zanox ve Xticaret platformlarından yakın zamanda elde edilen kazançlardır.Aslında bu kazanç ekranı bir çok profesyonel satış ortağının bir günde elde ettiği kazanç ekranıdır fakat para kazandırıyor mu ? sorusuna cevap verebilmek için paylaşma gereği duydum.

Satış ortaklığı sistemine yeni başlayacak olan ve gerçekten bu yöntem ile internetten para kazanmak isteyen kullanıcılara tavsiyem , bir eğitim seti ile birlikte işe başlamaları ve eğitim setinde anlatılan yöntemleri düzgün bir şekilde okuyarak adım adım uygulamalarıdır.Bu kazançlara ulaşmamı sağlayan ve satış ortaklığı konusunda tecrübe sahibi olabilmeme destek olan eğitim seti Google Kazançları‘nı bu işe yeni başlayacak olan tüm kullanıcılara gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

 Google Kazançları Eğitim Seti’ni İndirmek İçin Buraya Tıklayın

 

9 YORUMLAR

 1. Merhabalar Yaren Hanım

  Öncelikle hayırlı olsun.Google kazançları benimde satış ortaklığı sistemi ile tanışmamı sağlayan eğitim setidir.Ayrıca Türkiye’de satış ortaklığından en fazla para kazanabileceğiniz Xticaret’in kurucusu tarafından yazıldığı içinde size ayrı bir avantaj sunar.Öncelikli olarak eğitim seti içerisindeki bilgileri dikkatle okumanızı , uygulamaya geçmeden önce tamamen anlamaya çalışmanızı tavsiye ederim.Uygulama işlemine başladığınız andan itibaren , geçen zaman içerisinde kazançlarınız artış gösterecektir.Tabi bu sizin çabanız ve sabrınız ile doğru orantılı olarak işler.

  Bol Kazançlar Dilerim…

  • Ahmet Bey boş iş olsaydı binlerce kişi bu işten ekmek yemez, para kazanmazdı.Kimine göre boş iştir, kimine görede kazançlı iştir.Siz boş iş olduğunu düşünüyorsanız kendinize göre haklısınız fakat bu işten kazananlar olduğunu , boş iş olmadığını düşünerek bu işle uğraşanlar olduğunuda unutmamak gerek.Düşüncenize saygı duyar , hayatınızda başarılar dilerim.

  • Bu konuda çok haklısınız Ahmet bey,

   Bizlerde İnternetten Para Kazanma isteyen okurlarımıza bunu belirtmeye ve herkesin bu yöntem ile kazanç sağlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 2. numaram 05466782157 yardım ederseniz mutlu olurum hocam satış ortagıda oldum ama pek beceremedim beni bilgilendirirseniz ve ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın