Satış Ortaklığından Satış Başına 593 TL Kazandıran Ürün

0

Serkan Balaban (Teoman Arslan) ‘ın yayınladığı, ürün satışını desteklemek ve satış ortaklarına ürünün satışında fayda sağlayacak bir e-kitap yazdığı satış başına 593 TL kazandıran bir ürün piyasaya çıkıyor.

Satış Ortaklığından Satış Başına 593 TL Kazandıran Ürün

Bildiğiniz üzere satış ortaklığı , bir ürünün tanıtımını yaparak satış başına komisyon kazanma işidir.İnternet üzerinden satış ortaklığı ile satılan ürünler ise genelde komisyon bazında 50 – 100 TL arasında kazanç getirir.Piyasaya sunulan bu ürün ise satış ortaklarının ortalama 10 üründen kazandığı komisyonu sadece bir ürün satışı ile kazanma fırsatı sunuyor.

Bu ürüne nasıl satış ortağı olunabileceği ve ürün hakkında detayları aktarmayan Serkan bey, konu hakkında bir e-kitap hazırladığını duyurdu.Ücretsiz olarak dağıttığı bu e-kitaba sahip olmak için öncelikle Serkan Bey’in yazmış olduğu şuradaki yazıya yorum yapmanız gerekiyor.Yorumda satış ortaklığı tecrübenizden ve kendinizden biraz bahsetmeniz gerekiyor.E-kitap ve ürün bu sayede tecrübeli ve tecrübe kazanmak isteyen satış ortakları ile paylaşılacak diye düşünüyorum.

Eğer satış ortaklığı sistemi ile ilgileniyor ve kazanç sağlamak istiyorsanız , bu ürüne mutlaka göz atmanız ve ürün hakkında çalışmalara başlamanızı tavsiye ederim.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here