Sermayesiz Kazanç – Ayda 1000 TL Nasıl Kazanılır?

4
2659

Sermayesiz Kazanç – Ayda 1000 TL Nasıl Kazanılır?

Sermayesiz kazanç. sadece internet üzerinden elde edebileceğiniz bir kazanç fırsatıdır.İnternet üzerinde hiçbir masrafınız olmadan gelir elde edebileceğiniz bir çok yöntem vardır.Bu yöntemlerden en iyi ve en kazançlı olanı ise şüphesiz satış ortaklığıdır.

Sermayesiz Ayda 1000 TL Nasıl Kazanılır

Satış Ortaklığı , sizin olmayan fakat internet üzerinden satışı yapılan bir ürünün tanıtımını yaparak , satış başına alınan komisyon ücretidir.Satış ortaklığında alınan %50, %70 oranında yüksek komisyonlar sizin internet üzerinden ciddi kazançlar elde etmenize olanak tanır.Tek yapmanız gereken , satış ortaklığı platformlarına üye olarak , satmak istediğiniz ürünü seçmek ve internet üzerinden tanıtımını yapmaktır.

Satış Ortaklığı’na Nasıl Başlarım?

Satış ortaklığından en iyi kazanç sağlayabileceğiniz platform Xticaret‘tir.Xticaret (Üye Ol)üzerinden satılan ürünlere satış ortağı olmanız ve tanıtımını yapmanız kısa süre içerisinde ciddi kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.Ayrıca satış ortaklığı konusunda eğitim veren Xticaret’in kurucusu Musa Erdoğmuş‘un Google Kazançları Eğitim Seti‘de, kazanç elde etme konusunda eğitim alabileceğiniz en iyi kaynaklardan biridir.

Google Kazançları Eğitim Seti’ni İndirmek İçin Tıkla

 

Satış Ortaklığından Nekadar Para Kazanırım?

Tanıtacağınız ürünlerden ortalama günlük 1 satış yapmanız , %50 oranında komisyon kazanmanız anlamına gelir.Ürünün fiyatının 90 TL olduğunu düşünürsek eğer sizin günlük kazancınız 45 TL olacaktır.Aylık ise 1200 TL kazanç elde edeceksiniz.Satış ortaklığı sisteminin nekadar kazanç getirdiği konusunda aşağıdaki kazanç ekranı size yardımcı olacaktır.

ek iş arıyorum diyenlere fırsatlar

 

 

 

4 YORUMLAR

 1. Google kazançları eğitim setini söylediğiniz gibi satın aldım.bu yöntem çok mantıklı geldi.verdiginiz bilgiler ve yönlendirmeniz için çok teşekkür ederim.

  Iyi çalışmalar

  • Merhaba Melih Bey,
   Güzel bir eğitim set ile satış ortaklığı’na başladığınızı belirterek hayırlı olsun diyorum.Kazançlarınızı ve tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız dileği ile.

   Bol Kazançlı Günler Dileriz..

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın