Sermayesiz Para Kazanma Yolları!

0
973

Sermayesiz Para KazanmakSermayesiz Para Kazanma Yolları’nı araştıran ve bu işten para kazanmak isteyen birçok kişi var.Hatta para sıkıntısı çekerek , bir işe sermayesi olmadan başlamak isteyen,  işini kurmak isteyen kişi sayısı ülkemizde oldukça fazla.

Peki sermayesiz bir iş kurulabilirmi?

Öncelikle “Sermaye” nin tanımı doğru yapmamız gerekiyor.Sermayenin tanımını  bir çoğumuz  para olarak nitelendiriyoruz.Sermaye sadece para değildir…Sermaye ; Zaman , efor ve bir işi ortaya çıkarabilecek araçları bir araya getirebilme becerisidir.

İstediğiniz kadar paranız olsun eğer bir iş üzerinde efor sarfetmiyorsanız , zaman harcamıyorsanız ve o işi ortaya çıkarabilecek araçları bir araya getiremiyorsanız var olan paranızın  iş kurma konusunda hiçbir önemi yoktur.

Sermayenin tanımını doğru yaparak , benim sermayem var fakat iş kurabilecek düzeyde bir düşüncem yok, hangi işte başarılı olabileceğimi yada hangi işe atılım yapabileceğimi bilmiyorum diyen okurlarımız için internetin gücünü keşfetmelerini tavsiye ediyorum.

İnternet dediğimiz mecra ticaret düşüncesi ile kullananlar ve zaman ayıranlar için oldukça geniş bir yelpaze..İnternetten pazarlama konusunda klasik ticarette var olan işlemlerin hepsini internet üzerinden dakikalar içerisinde yapabilmeniz mümkün.Örneğin internet üzerinden bir ürün satmak istediniz.Bu ürünü internetin pazarlama yöntemleri ile dakikalar içerisinde binlerce kişiye tanıtabilir ve ulaştırabilirsiniz.

İnterneti Doğru Kullanabilmemiz İçin Neye İhtiyacımız Var?

İnterneti ticaret bazlı bir gelir kaynağı haline çevirebilmemiz için öncelikle yapacağımız iş doğrultusunda bilgiye ihtiyacımız olacak.Sonrasında ise yukarıda da bahsettiğim gibi araçları biraraya getirebilme becerisine.

Örneğin ;Ben satış ortaklığını ele alarak size bir örnek vermek istiyorum.Diyelim ki Satış ortaklığı programından para kazanmak istediniz.

Nedir satış ortaklığı;

İnternetten satılan bir ürünün yine internet üzerinden reklamını yaparak satış başına komisyon alma işlemidir.

Başlamak İçin Neye İhtiyacımız Var;

Satış ortaklığı hakkında bilgiye , bu bilgiyi kullanabileceğimiz kaynaklara ve ürünü pazarlayabilmemiz için reklam yöntemlerine..

Bu İhtiyaçları Nasıl Karşılayabiliriz;

İhtiyaçları başlıklar halinde sıralayıp internetten araştırarak ve deneme yanılma yöntemi ile pazarlama yaparak karşılanabilir.Yada profesyonel bir eğitim seti satın alınarak direkt doğru yöntemler uygulamalı bir şekilde öğrenilir ve uygulamaya geçilir.Örnek eğitim seti; Goomass (İncele)

İnternetten kurabileceğiniz iş sadece satış ortaklığı ile sınırlı değildir.Günümüzde elinizde hiçbir ürün olmasa dahi sanal mağazanızı dakikalar içerisinde kurabilecek , ürün, kargo ödeme işlemleri ile toptancı firmanın uğraşacağı bir sisteme dahil olabilirsiniz.Yakın zamanda bu sistemler hakkında da yazılar yayınlayacağım.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın