Telefon Uygulamaları Geliştirerek Para Kazanmak

0
975

Telefon Uygulamaları Geliştirerek Para KazanmakTelefon uygulamaları geliştirerek para kazanmak ; Eğer telefon uygulamaları konusunda bilgiye sahipseniz, hem kendinizi geliştirmek hemde geliştirdiğiniz uygulamalardan para kazanabilmek için internet sektörünü kullanabilirsiniz.

Örn;Japonyalı bir şirket olan NTT DOCOMO, farklı iki dile sahip insanın telefonda rahatla anlaşabilmelerini sağlayan bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile farklı dildeki konuşmalar anında kendi dillerine çevrilebiliyor. Örnek vermek gerekirse, bir Japon ile Türk telefonda kendi dillerini konuşsalar da, Japon kişinin konuşması Türkçe’ye, Türk’ün konuşması da Japonca’ya anında çevriliyor. Uygulama, konuşan kişilerin dillerini otomatik olarak algılamakta ve her konuşulanı ekranda text mesaj olarak göstermekte.

Yukarıda örnek olarak verdiğimiz uygulama online çeviri sitelerini mat edecek bir uygulama ve yakında piyasaya çıkması bekleniyor.Sizinde böyle farklı girişimcilik uygulama düşünceniz varsa bunu internet üzerinden paraya dönüştürebilir, belki bu japon firması gibi birçok şirketin ipini çekebilirsiniz.

Bu günlerde windows 8 ‘in de çıkmasıyla birlikte Microsoft Windows 8 Phone’lar için uygulama geliştirmek isteyenlere platformlar açmış durumda.Bu platformlardanda faydalanabilir ve geliştirdiğiniz uygulamanın patentini alarak satışa sunabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın