Toptan Satış , Ek iş, Ek Gelir İmkanı – icgiyims.com

0
830

Ek iş ve Ek gelir imkanı arayan , toptan satış ile internet üzerinden veya evden para kazanmak isteyen okurlarımız için icgiyims.com hakkında bu yazımızda detaylı bilgiler vereceğiz.İç çamasırı , t-shirt, elbise vb. tekstil ürünlerini çok uygun fiyata satabileceğiniz ve bir okadarda uygun fiyata alarak yüksek kar elde edebileceğiniz bir firma olduğunu söyleyebiliriz.İcgiyims.com firmasında üyelik ücreti diye birşeyde yok.Ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra vereceğiniz ilk siparişinizle birlikte katalog gönderimi yapıyorlar.Bu katalog ile veya internet üzerinden ürünlerin siparişlerini müşterilerinizden alarak tekrar firmaya toptan satış siparişi verebiliyorsunuz.

icgiyims üyelik ile para kazanmak

Nasıl Başlarım ?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi icgiyims.com firmasından para kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ücretsiz üye olarak ilk siparişinizi vermektir.

İşe başlarken atılması gereken adımlar;

  • İlk siparişinizde çevrenizdeki kişilerin ihtiyaçlarını ve beden ölçülerini düşünerek toptan sipariş verebilirsiniz.
  • Sipariş ettiğiniz ürünleri, ürün tanıtımı yaparken kalite ve güven açısından teşhir amaçlı sunabileceğiniz şekilde düşünün.
  • İlk siparişinizle beraber gelen katalogtan müşterilerinizin ürün seçimi sağlayın.
  • Elinizde satabilmek için bol ürün bulundurun.(Satamadığınız ürünleri şirkete iade edebiliyorsunuz.)
  • Müşterilerinize ve çevrenizdekilere kalite güvencesi verin.

Bu İşten Nekadar Para Kazanırım?

Ürün gruplarına göre kar oranlarıda değişim gösterir.Fakat kafanızı karıştırmadan kar oranını hesaplarsak eğer her ürünün satışından %50 oranında kar elde edebildiğinizi söyleyebilirizi.Yani 100 TL ‘lik bir satıştan 50 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Kar oranının bukadar yüksek olması hem size fazla para kazandırırken, hem de müşterilerinize rahatlıkla indirim yapmanızıda sağlıyor.İcgiyims.com firmasına üye olan bir çok müşterinin aylık ortalama sipariş fiyatı 2000 TL olarak görünüyor.Buda demek oluyor ki , üyelerden çoğu aylık 1000 TL ve üzeri bir kazanç elde ediyor.

Kayıt ücreti, sipariş ücreti, üyelik ücreti yok.Tamamen ücretsiz olarak kayıt olun, siparişlerinizi verin ve sattığınız her üründen para kazanmaya başlayın.Evinizde ek iş, ek gelir imkanı sunan ve tamamen ücretsiz üyeliği olan bu firmadan para kazanmak hakkında detaylı bilgi için www.icgiyims.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın