Twitter’dan Para Kazanma Yöntemleri

0
707

Twitter'dan Para KazanmakTwitter’dan Para Kazanma Yöntemleri ile internetten para kazanabilmeniz mümkün.Daha önce anlattığımız sosyal medyadan para kazanmak konulu yazımızdan sonra sosyal medyanın en popüler platformlarından olan twitter’dan para kazanma yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Twitter’dan birçok yöntemle para kazanabilmeniz mümkün.Yöntemlerden en popülerleri ise şöyle;

Sponsor Twitter;

Sponsor Twitter , Twitter üzerinden tıklama başına reklamlarınızı ayarlamanıza izin veren iyi bilinen bir reklam hizmetidir.Düzenli olarak güncellenen reklamlar listesinden istediğiniz reklamı seçebilir ve hesabınızda twitleyebilirsiniz.Bu hizmete kayıt olabilmeniz için 50 takipçiniz, 100 göndermiş olduğunuz twit ve hesabınızın eski olması yeterlidir.

My Likes (Beğendiklerim) ;

Twitter, Youtube, Tumblr ve blogunuzda kullanabildiğiniz popüler bir reklam yöntemidir.Buradanda istediğiniz reklamları seçer ve yayınlayacağınız zamanı ayarlarsınız.Tıklama başına ortalama 0,50 $ veren firma ödemeleri haftalık olarak yapıyor.

Ad.Ly;

Twitlerinizde reklam göndermenizi sağlayan bir reklam hizmetidir.Ancak tıklama başına ücret almazsınız ve reklamları siz seçemezsiniz.Odaklı reklamcılık sistemini kullanan firma sizin profilinizdeki ilgi alanlarınıza göre size yayınlayabileceğiniz reklamları seçiyor ve sizde buna göre reklam yayınlıyorsunuz.

Xticaret;

Xticaret üzerinden satılan ürünleri twitter üzerinden reklamını yaparak para kazanabilirsiniz.Anlattığımız yöntemlerden en kazançlı olan yöntem budur.Reklamını yaptığınız ürünlerden günlük 1 satış gerçekleştirdiğinizde ortalama kazancınız 20 ile 50 TL arası olabilir.

Not; Yukarıda anlatılan Twitter’dan Para Kazanma Yöntemleri ‘nde sadece Xticaret bir Türk firmasıdır ve tıklama başına ücret ödeme olarak değil ,satış başına komisyon ödeme sistemi olan satış ortaklığı ile çalışır.Tavsiyem Xticaret üzerinden Xdükkan kiralayarak bu sistemleri uygulamanız.Sistemleri nasıl uygulayacağınız konusundada Xticaret ücretsiz eğitimler vermektedir.Xdükkan kiraladığınızda da size ait bir websiteniz oluyor.Bunuda göz önünde bulundurun derim..

Xticaret ve Xdükkan Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın