Ücretsiz Website Kurma Rehberi – Goomass

2
1346

Ek gelir olsun diye yada hobi olarak bir websitesi kurmak isteyenler için Goomass, “ücretsiz website kurma rehberi “tavsiyemizdir.Ücretsiz olarak dağıtılan bu eğitim de hiçbir kodlama bilgisine gerek duymadan , adım adım nasıl website kurabileceğinizi yazılı ve videolu anlatımlarla öğrenebilir , ilk websitenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Websitesi Kurma Rehberi – Goomass

Masaüstü bir yazılım olup , içerisinde websitesi kurma ile alakalı yazılı ve videolu anlatımlar sunan bir kaynaktır.Genel anlamda internetten para kazanma konusunda eğitimler veren Goomass , bu yazılımı kullanıcılarınada ücretsiz olarak dağıtmaktadır.

Ücretsiz Website Kurma Rehberi ‘ni bilgisayarınıza indirebilmeniz için Buraya Tıklayın ve Goomass anasayfasına giriş yapın.Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi , ücretsiz kurs seçeneğinden website kurma rehberi‘ni tıklayın ve karşınıza gelen formu doldurun.Formu doldurup onayladığınızda ücretsiz rehber mail adresinize gönderilecektir.

Ücretsiz website kurma rehberi

Websitesi Kurarak Neler Yapılabilir?

Hobi olarak websitesi kuran ve yazılar paylaşan kişilerde vardır muhakkak ama genel amaç para kazanmaktır diyebiliriz.Kendinize ait bir websitesi üzerinden kazanç elde edebileceğiniz de bir çok yöntem var.Eğer amacınız para kazanmak ise Goomass’ın sunmuş olduğu kazanç yöntemleri ile alakalı diğer konularada göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

2 YORUMLAR

    • İkiside kendi çapında başarılı Affiliate Eğitimi sunan programlardır.Tercih size kalmış tabi , iki eğitim setinin içerisinde de bulunan bilgiler sayesinde internetten kazanç sağlayabilmeniz mümkün.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın