Ürün Tavsiye Ederek İnternetten Para Kazanma

0
848

İnternetten para kazanma yöntemleri arasında maliyetsiz işe başlayabileceğiniz ve en çok para kazandıran yöntemlerden biri ürün tavsiye ederek internetten para kazanmaktır.Satış ortaklığı yöntemi ile çevrenize, sosyal çevrenize veya interneti kullanarak çeşitli topluluklara belirlediğiniz ürünleri tavsiye yazıları ile birlikte paylaşarak bu işten ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Ürün tavsiye ederek para kazanmak

Ürün Tavsiye Ederek Para Kazanmak Nedir?

Ürün tavsiye ederek para kazanmak satış ortaklığı yöntemlerinden biridir.Parfüm, aksesuar, çanta, elbise, ayakkabı, internet, kredi, çorap, bikini, saat ve aklınıza gelebilecek internet üzerinden satışı yapılan tüm ürünlerin tavsiyesinden para kazanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi internetin hızlı ve kolay kullanım alanına sahip olması ile internet üzerinden alışveriş yöntemi ile ihtiyaçlarımızın büyük bir kısmını online olarak karşılayabiliyoruz.Birçok e-ticaret firması üzerinden istediğimiz herhangibir ürüne dakikalar içerisinde sahip oluyoruz.Bir çok e-ticaret firması da ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve satışı hızlandırmak adına satış ortaklığı sistemi ile çalışmayı tercih ediyor.Bu sayede satış ortakları da satış ortaklığı sistemi ile çalışan e-ticaret firmalarından istedikleri ürünleri tavsiye ederek kazanç fırsatı yakalıyor.

Nasıl Başlarım ?

Bir örnekle size açıklayacak olursak Mizu.com içerisinde binlerce ürün ve yüzlerce marka bulunan büyük bir e-ticaret firmasıdır.Bu firma Xticaret satış ortaklığı platformu ile ortak olarak çalışmakta ve satış ortaklarına kazanç fırsatı sunmaktadır.Xticaret’e üye olarak Mizu.com satış ortaklığı linkinizi alabilir , aldığınız satış linkiniz ile mizu.com üzerinde satılan binlerce üründen istediğinizi tavsiye ederek para kazanabilirsiniz.

Örneğin mizu.com’da indirime girmiş ama piyasa fiyatı yüksek olan bir ürünü facebook, twitter yada çeşitli platformlarda “Bu ürün şuanda indirimde! Sakın kaçırma!” gibi sloganlarla tanıtım yazıları yazarak ve içerisine satış ortaklığı linkinizi ekleyerek “İndirimden yararlanmak için tıkla” paylaşabilirsiniz.Sizin paylaştığınız tavsiyeler üzerinden ürüne yönlendirilen her alışverişten para kazanacaksınız.

Bir parfümün yada bir elektrik süpürgesinin , televizyonun satış ortağı olabilirsiniz.”Ben bu ürünü satabilirim” dediğiniz her ürünün tanıtımını yapın ve para kazanmaya başlayın.

Sadece mizu.com üzerinden bir örnekle açıkladım fakat Xticaret içerisinde onlarca e-ticaret firması satış ortaklığı ile para kazanmanıza fırsat sunuyor.Trendyol, zizigo, macrea, modapik ve daha birçok e-ticaret firması ile xticaret üzerinden ürün tavsiye ederek para kazanabilirsiniz.

Xticaret’e üye olun ve ürün tavsiyelerinden faydalanarak para kazanmaya başlayın.Xticaret’e üye olmak için tıkla

Satış ortaklığı hakkında daha detaylı bilgi için şu yazımızı inceleyebilirsiniz. (İncele)

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın