Websitenize Ziyaretçi Çekmek İçin İpucu!

0
716

Websitenize Ziyaretçi Çekmenin YollarıWebsitenize ziyaretçi çekmek için ipucu! Elinizden geleni yaptınız fakat istediğiniz gibi ziyaretçi kitlesine ulaşamadınız.Endişelenmenize gerek yok uygun bir yöntemle kısa sürede gerçek ziyaretçilerinizi arttırmanın ufak bir yolunu sizinle paylaşacağım.

Öncelikle buradaki siteye girip kaydımızı gerçekleştiriyoruz.Bu site gerçek ziyaretçilerden oluşan ve birbirlerinin siteleri arasında 15 saniyelik bir periyodla surf yaparak sitelerin ziyaretçi sayıları ile popülaritesini arttırmaya yarayan bir platformdur.Kredili bir sistemle çalışan sitede , sizin sitenize ziyaretçi gelmesi için sizinde diğer siteleri gezerek kredi kazanmanız gerekiyor.Kazandığınız kredilerle de site size gerçek ziyaretçi yönlendiriyor.

Siteniz içerik bakımından düzenli ve dikkat çekici ise ziyaretçiler sizin sitenizde daha fazlada zaman geçirebilirler.Burada önemli olan ziyaretçilerin gerçek olması ve sitenize hit kazandırması.Özellikle yeni açılan sitelerde kullanılmasını tavsiye ederim.

Not:Henüz ücretli bir blogunuz yoksa ve açmayı düşünüyorsanız şuradaki yazımıza da gözatmanızda fayda var.

 

 

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın