Websitesi Açarak İnternetten Para Kazanma Teknikleri

0
724

İnternetten para kazanma , websitesi açarak nasıl mümkün olabilir ? Bu yazımızda sizlere websitesi üzerinden internetten para kazanmanızı sağlayacak yöntemlerden bahsetmek istiyoruz.Fakat öncelikle bir websitesi açmakla başlayacağımız bu yöntemde gerçek anlamda kazanç sağlamak istiyorsanız kararlı ve sabırlı olmanız gerektiğini unutmamanız gerekir.

websitesi açarak internetten para kazanmaWebsitesi Açarak Nasıl Para Kazanırım?

Websitesi açmak ve para kazanmak ile ilgili bir çok yöntem ve metod vardır.Öyle ki çok fazla ziyaretçi sayısına sahip websitelerinin birden fazla reklam platformundan binlerce lira kazanç elde ettiklerini net bir şekilde söyleyebiliriz.Tabi bu ziyaretçi sayısına ulaşabilmeniz için belirli bir zaman ve emek harcamanız gerekse de,  o duruma gelene kadar çok ciddi kazançlar elde edebileceğiniz yöntemler olduğunu da söyleyebiliriz.

İşe Websitesi Açarak Başlayalım!

Öncelikle açacağınız websitesi hangi konuda olacak ? Daha çok nasıl bir websitesi hayal ediyorsunuz? Hangi konuya uygun websitesi açarsanız ilgi alanınızda ve zevk alarak yazı yazdığınız bir platforma dönüştürebilirsiniz? ilk olarak kendinize bu soruları sorarak cevaplarınızı netleştirin.Cevaplarınız ve kararınız netleştiği zaman websitenize uygun bir alan adı yani isim bulun ki dikkat çeksin ve websitenizi birkaç adımda kurmaya başlayın.

Websitesi Nasıl Kurulur?

Bir websitesi kurmadan önce alan adı dediğimiz diğer ismi ile domain e sahip olmanız ve bu domaini barındıracak bir host yani veritabanı kiralamanız gerekir.Bu adımları gerçekleştirebileceğiniz bir çok platform olsada eğer konuda hakkında bilginiz yoksa mutlaka bir rehber yardımı ile yapmanızı tavsiye ediyoruz.Websitesi Kurma Rehberi bu alanda en iyi rehber olarak tavsiyelerimiz arasında.Hiçbir bilgiye sahip olmasanız dahi size istediğiniz websitesine nasıl sahip olacağınızı adım adım anlatan bir eğitim setidir.İncelemek için buraya tıklayın.

Ne Kadar Para Kazanırım?

İnternetten para kazanmak bu yazıyı okuyan bir çok okurumuz için hayal gibi duruyor olabilir.Ama hayal olmadığını ve istediğinizde, işe odaklandığınızda ne kadar para kazanabileceğinizi gösteren kanıtları sizlerle paylaşmak istiyorum.Bir websitesi üzerinden sadece Google Reklamları ile elde edilmiş kazanç örneklerini aşağıdaki resimlerle inceleyebilirsiniz.

 

Yukarıda örnek olarak verdiğimiz kazanç ekranları sadece kuracağınız websitesi üzerinden Google reklamlarını yayınlayarak ulaşabileceğiniz kazançlardır.Sadece 1 yöntem ile websitenizden yukarıdaki rakamlarda kazançlar elde edebilirsiniz.Tek yapmanız gereken kazanç elde etmek için başlamak ve başladığınız işi yarım bırakmadan ilgilenmek..

Websitesi İle Diğer Kazanç Getirecek Yöntemler Nelerdir?

Websitenizi kurduktan ve yazılarınızı yayınlamaya başladıktan sonra ziyaretçileriniz sitenizi incelemeye ve yazılarınızı okuyarak size trafik sağlamaya başlarlar.Ne kadar fazla yazı yazarsanız ve sitenizi güncel tutarsanız ziyaretçi sayınızda o kadar artar.Bu da elde edeceğiniz kazancın da gün geçtikçe artması demektir.Websiteniz üzerinden reklamlardan para kazanmak dışında bir çok yöntemle de kazanç elde etmeniz mümkün.

Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak!

Websitenize satış ortaklığı ile internetten satışı yapılan ürünlerin tanıtım yazılarınızı yazarak ve tavsiyelerde bulunarak bu yöntemle de kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.Reklamlardan kazanabileceğiniz tutarlar kadar satış ortaklığından da para kazanabilmeniz mümkün.Websitenizi kurduktan sonra Xticaret Satış Ortaklığı Platformu‘nu da ziyaret etmenizi ve buradaki ürünler hakkında yazılar yazarak ürünlere satış ortağı olmanızı tavsiye ediyoruz.

Diğer Kazanç Yöntemleri ;

Websitesi ile internetten para kazanma konusunda reklam ve satış ortaklığı dışında da kazanç elde edebileceğiniz yöntemler vardır.Bu yöntemlerin hepsini birleştirerek websitenizi aktif ve güncel tutarsanız , aylık kazanacağınız para tahmininizden çok daha yüksek tutarlara ulaşabilir.İnternetten para kazanmak isteyen okurlarımıza yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu yöntemi denemelerini ve öncelikle bilgisi olmayanların Websitesi Kurma Rehberi ‘nden destek alarak bir websitesine sahip olmalarını tavsiye ediyoruz.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın