WeTransfer Nedir? Yüksek Boyutlu Dosya Gönderimi Ve Alımı

0
246

WeTransfer, yüksek boyutlu dosyalarınızı zahmet etmeden paylaşmanızı olanak sağlayan, aylık ortalama 85 milyon ziyaret alan site, 2009 yılında kurulan bu ekip Hollanda ve ABD merkezidir. Günümüzde sosyal ağlarda sınırlama engelini kaldıran yeni çözüm yöntemi.

Dosya Gönderimi Ve Alımı

WeTransfer üyelik gerektirmeden 2 GB’a kadar dosyalarınızı aktarım sağlayan olanağını kullanmak için sadece ”Dosyalarınızı ekleyin” butonunu kullanarak ister e-posta isterseniz bağlantı (link)  gönderme şekli seçerek dosyalarınızı kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. Günlük hayatta en çok tercih edilen bağlantı ile gönderme seçeneği olduğu görülmektedir. E-posta ile gönderdiğiniz dosyalarınız alıcıya iletildiğinde ve indirildiğinde e-postanıza bildirilmesi , 20 kişiye kadar dosyalarınızı aynı anda gönderebilirsiniz. Karşı tarafa iletildiği taktirde 7 gün içinde indirilebilir, aksi taktirde sunucudan silinir.

WeTransfer Plus Paketi

 

WeTransfer pro ayrıcalıkları olarak bir seferde 20 GB kadar aktarma yapabiliyorsunuz. Ayrıca 100 GB depolama özelliğinden yararlanabilirsiniz. bir diğer ayrıcalığı ise gönderilen dosyaları parola koyabilir ve dosyalarınızı güvende tutabilirsiniz. İlave olarak profilinizde arka plan ve kendinize haz tarzınızı göstermenizi sağlıyor.

WeTransfer Kullanımının En Önemli Nedenleri
  • Mail hesaplarının yükleme kısıtlamaları ve şirket maillerinin kapasite sorunu
  • Sosyal ağların yükleme kısıtlamaları

WeTransfer kullanmaya hemen başlamak için buraya tıklayınız

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın