Xdükkan Nedir? Garantili Kazanç Yöntemi mi?

0
986

Xdükkan , internetten satış ortaklığı yapabileceğiniz, para kazanma konusunda size online olarak destek veren ve sizin adınıza belirlediğiniz bir isim ile websitesi açarak size ziyaretçiler gönderip para kazanmanızı sağlayan otomatik bir kazanç sistemidir.

Xdükkan’dan Nasıl Para Kazanırım ?

Xdükkan üzerinden para kazanabilmeniz için öncelikle Xticaret ‘e kayıt olmanız gerekir.Xticaret , satış ortaklığı yapabileceğiniz ürünleri barındıran ve size xdükkan üzerinden kazanç sağlayacak ana adrestir.Buraya üyeliğinizi tamamladıktan sonra Xdükkan üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.Öncelikle Xticaret ‘e aşağıdaki linkten üyeliğinizi tamamlayın.

Xticaret Üyelik İçin Tıkla

Xdükkan Açmak ve Para Kazanmaya Başlamak!

Xticaret ‘e kayıt olduktan sonra sisteme giriş yaptığınızda hesabınız bölümünden karşınıza Xdükkanlarım diye bir bölüm çıkar.Bu kısma tıklayarak Xdükkan ‘a giriş yapabilir ve talimatları izleyerek kendinize Xdükkan kurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.Xdükkan otomatik bir sistemdir.Belirtilen yöntemleri uygulayarak Xdükkanınızı açtığınız zaman Xticaret üzerinde satılan tüm ürünler otomatik olarak dükkanınıza eklenir ve kısa süre içerisinde ziyaretçiler websitenizi ziyaret ederek ürünleri incelemeye ve satın almaya başlarlar.Her satın alınan üründen komisyon alarak para kazanmaya başlarsınız.Xdükkan Nedir? Garantili Kazanç Yöntemi mi?

Bu Sistemin Avantajları Neler?

Xdükkan sahibi olduğunuzda direkt olarak network ağına da dahil oluyorsunuz.Network ağı ,22 kademeli bir kazanç sisteminden oluşuyor.Altınıza üye yapacağınız herhangi bir Xdükkan açmak isteyen kullanıcı yada yukarıdan sizin altınıza gelen alt dükkan sahiplerinden de aylık bir otomatik geliriniz oluyor.Dükkanınız üzerinden yaptığınız satışların haricinde network sisteminden de otomatik olarak para kazanmaya başlıyorsunuz.

Xdükkan ile açacağınız websitesi üzerinde tüm kazanç yöntemlerini bir arada kullanabilirsiniz.Ayrıca daha önceki yazılarımızda anlattığımız dünyada ünlü markaların satış ortaklıklarınada websiteniz üzerinden tanıtım yapabilir ve bu kazanç sistemine dahil edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın