Xticaret Nedir? Nasıl Para Kazanırım ?

0
987

Xticaret Nedir? Nasıl Para Kazanırım ?

Xticaret , internetten para kazanma konusunda araştırmalar yapan her kullanıcının dikkatini çekmiş , kimilerine para kazandırmış kimilerine ise ilgi çekici gelmemiş bir platform olabilir.Fakat amaç internetten para kazanmak ve bu kazancı düzenli bir gelir haline getirmek ise Türkiye’de denenebilecek ve kazanç elde edilebilecek en iyi platformlardan birinin Xticaret olduğunu söyleyebilirim.

İnternet üzerinden maximum kazanç ve düzenli gelir elde etmek için kullanılan yöntemler arasında en iyi olan Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) sistemidir.Sebebi ise size ait olmayan herhangi bir digital yada fiziksel ürünün sadece tanıtımını yaparak elde edeceğiniz yüksek kazançlarla alakalıdır.Bir üründen 30 TL ile 600 TL arasında komisyon kazanabilme şansını yakalayabileceğiniz tek kazanç sistemidir.

Xticaret , bu kazanç sistemi ile çalışan ve satış ortaklarına kazanç elde etmeleri için yüzlerce ürünü bünyesinde barındıran bir Satış Ortaklığı Platformu’dur.Xticaret üzerinden istediğiniz herhangi bir ürüne satış ortağı olarak ürünün satışından komisyon alma hakkına sahip olabilirsiniz.Kazandığınız komisyonlar ise her ayın belirli iki döneminde devlete ödenen stopaj kesintiside eklenerek tamamen yasal bir şekilde hesabınıza yatar.

Sistem Nasıl Çalışır?

Satış ortaklığı kişinin kendi ilgisi ve uğraşı ile orantılı kazanç getiren bir sistemdir.Bu sistemde tanıtacağınız ürünlerin gerçekleşen satışlarından kazanç elde etme hakkına sahip olursunuz.Kısacası ; Ürüne satış ortağı ol , tanıtımını yap, gerçekleşen her satıştan komisyon kazan.. olarak söylenebilir.

Nekadar Kazanç Elde Ederim?

Kısa bir örnek ile , günlük bir ürün satışı yapabilecek seviyeye gelmiş bir satış ortağı , ürünlerin kazanç ortalamasını 30 TL olarak hesapladığımızda aylık 900 TL gibi bir kazanca ulaşmış olur.Bu kazanç asgari ücretten bile fazladır.

Ödemeleri Nasıl Alırım?

Ödemeler , belirtilen banka hesaplarına ayın belirli günlerinde aktarılır.Kazancınızın hesabınıza aktarılması için 50 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

Gerçekten Kazandıran Bir Platform mu?

Aşağıda paylaştığım kazanç ekranı sadece Xticaret üzerinden elde edilmiş kazançları gösteren bir tablodur.Bu tabloyu inceleyerek gerçekten kazandırıp kazandırmadığını görebilirsiniz.

Xticaret Nedir? Nasıl Para Kazanırım?

Nasıl Üye Olurum?

Xticaret Üyelik İçin Tıkla

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın