Xticaret Satış Ortaklığı Sistemi ile Hemen Para Kazanmaya Başlayın!

0
670

Evden Çalışarak Para KazanmaXticaret satış ortaklığı sistemi, dünyada internetten para kazanmanın en başarılı yolu olarak bilinmektedir. İngilizce’de  Affiliate Marketing olarak  bilinen bu sistemin türkçesi “ortaklık programı”dır.  2000′li yılların başından bu yana tüm dünyada popüleritesi tüm hızıyla artan affiliate marketing sistemi,  hem satıcılar hem satış ortakları için artık internet pazarlama ve e-ticaret’in vazgeçilmez bir unsuru olmuş durumda.

Satış ortaklığı hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz verilen GooMass Satış Ortaklığı Eğitim Kursuna katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Affiliate Marketing sisteminin en avantajlı yönlerinden biride çok yüksek komisyon oranlarının olmasıdır. Dijital ürünlerde %80 lere varan komisyon oranları bulunmakta. Gerçekten çok yüksek oranlar.

Xticaret satış ortaklığı programında ürünlerin komisyon oranları genelde %50 – %75 civarındadır. Dijital ürünler ortalama 50-150 TL arasında değişiyor. Yani 80 TL’lik bir ürün sizin aracılığınızla satıldıysa, 40-50 TL size ödenir. Bu miktar üzerinden de %10 vergisini ödemek zorundasınız.

Bu cazip komisyon oranları çok sayıda girişimciyi xticarete yönlendirmeye devam ediyor. Satış ortaklığı programı geleceğin internetteki en önemli kazanç sistemidir. Xticaret satış ortaklığı sistemini profesyonelce yapmak istiyorsanız size GooMass satış ortaklığı ücretsiz eğitim kursuna katılmanızı öneriyorum.

 Goomass Ücretsiz Kurs’a Katılmak İçin Buraya Tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın