Xtrafik Nedir? Kolay Kazanç Yöntemi mi?

0
732

Xtrafik Nedir?Xtrafik Nedir ; Xtrafik , Xdükkan sahiplerine sunulan bir ekstra kazanç yöntemidir.Xtrafik paketi alabilmeniz için Xdükkan üyesi olmanız gerekmektedir.Xdükkan hakkında detaylı bilgiye buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Xtrafik Sisteminde Kazanç Nasıl İşliyor?

XTrafik sistemi; XDükkan sahiplerinin, risk almadan ve üye zorunluluğu olmadan, otomatik para akışı sağladığı yeni gelir modelidir.XTrafik Projex’te Xnetworke üye kaydetmeseniz bile ya da xdükkanınız dan satış yapamasanız dahi size para kazandıracak olan reklam sistemidir.

İnternette, dünya genelinde reklam yayıncılığı yapan pek çok şirket vardır. XNetwork, yurtdışında bulunan bu reklam ağları ile, reklam banner alanlarını ucuza kiralamak için özel anlaşmalar yapmıştır. XNetwork, yaptığı anlaşmalar sayesinde trafik paketlerinin satışından üyelerine affiliate kazancı olarak yansıyacak pasif gelir imkânı sağlamıştır. XNetwork üyesi olarak ayrıca; bu anlaşmalı reklam ağlarından ucuza kiralanan banner alanlarının aylık reklam gelirlerine de ortak olma hakkına sahip olmaktasınız.

Xdükkan’da  Xtrafik paketi alan Xdükkan üyesi Xtrafik kazançlarından %20 ile %40 arası kar elde edebiliyor.Xtrafik’te hiçbirşey yapmanıza gerek yok.Sadece paketinizi alıp bekliyorsunuz.Elde ettiğiniz kar’ı istediğiniz zaman çekebiliyor , yada ana paketinizin üzerine ekleyerek daha fazla kar elde edebiliyorsunuz.

Xtrafik birkaç hafta içerisinde aktif olacak bir sistem, bunun yanında Xtrafik sisteminde belirlenen bir limit olduğunu ve bu limite ulaşıldığında paket alımlarının kaldırılacağınıda bildirmek isterim.Eğer bu kazanç yönteminden faydalanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden Xdükkan üyeliğinizi aktif etmelisiniz.

Xtrafik hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın