Yazı Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü?

0
761

Yazı Yazarak Para Kazanmak

Yazı yazarak para kazanmak mümkün fakat nereye ve hangi konuda yazı yazacağınızda, kazanacağınız para ve miktar açısından önemli bir değer taşıyor.İnternetten yazı yazarak para kazanabileceğiniz birçok adres mevcut.

Eğer yazınıza güveniyorsanız ve bir konu hakkında uzun makeleler yazabilirim diyorsanız, yazdığınız makaleleri satın alabilecek siteler veya forumlar bulabilmeniz mümkün.Fakat bu makaleler sizin harcadığınız emeğin karşılığı olarak çok fazla değerde satın alınan makaleler değildir.Yukarıdada bahsettiğim gibi kazanmanız için nereye ve hangi konuda yazacağınıza da dikkat etmeniz gerekir.

Yazı Yazarak Para Kazanabileceğiniz Yöntemler Neler; 

İngilizce veya Türkçe Makale Yazmak;

Birçok site veya şirket kendileri hakkında yazılan makeleleri satın alıyor, yada  kendileri hakkında makale yazabilecek kişiler arıyor.Hatta ingilizceniz iyiyse ingilizce makaleler yazarak iyi paralar kazanabilirsiniz.Webmaster forum sitelerinde makalelerinizi satabileceğiniz şahıslar veya şirketler bulabilmeniz mümkün.

Kendi Bloguna veya Websitene Yazmak ;

Getirisi en yüksek ve garantili kazanç yöntemidir.Hangi konuda olursa olsun kendi blogunuza yazdığınızda , yazınızda konusu ile biraz ilgi çekici ise ziyaretçilerinizi blogunuza taşıyacaktır.Bu sayede blogunuz üzerinden yaptığınız reklam veya diğer yöntemlerle uzun vadeli ve garantili kazanç elde edebilirsiniz.Blogunuz üzerinden birçok kazanç yönteminden de fayadalanabilirsiniz.Bu yöntemleri öğrenmek için ve ücretsiz website kurma rehberi indirmek için buraya gözatabilirsiniz.

İnternet üzerinden çeviri yapmak;

Birçok şahış veya şirket yine internet üzerinden bir makalenin veya bir yazının yada bir mailin çevirisini yapabilecek kişiler arıyor.Ayrıca arayan bir şirket ise çeviri başına ücrette anlaşarak uzun vadeli kazanç elde edebilme ihtimalinizde var.Tabi bunun için çeviri yapabileceğiniz yabancı dil bilmeniz şart.

Yukarıda yazılan kazanç örneklerinden yabancı dilinizde yoksa en garantili kazanç kendi blogunuza yazarak gelir elde etmeye çalışmaktır.Ayrıca sizin kendinize ait bir blogunuz olacağından istediğiniz kazanç yöntemlerinide uzun vadeli deneyebilirsiniz.Kazanmaya başladığınızda da bitmesi kolay olmayan ve istediğiniz kadar ileriye götürebileceğiniz bir sistem.Denemenizi tavsiye ederim.

Yazı Yazarak Para Kazanmak Konusunda Size Destek Olacak Bir E-Kitap Hakkında Yazdığımız Yazıya da Buraya Tıklayarak Gözatmanızda Fayda Var.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın