Youtube Video Yükleyerek Para Kazanmayı Öğren!

0
421

Youtube , bildiğiniz gibi dünyanın en büyük video paylaşım sitesidir.Ayrıca video yükleyerek para kazanmayı öğrenebileceğiniz, yüklediğiniz her videodan gelir elde edebileceğiniz bir platformdur.Bu yazımızda sizlere youtube üzerinden video yükleyerek nasıl para kazanabileceğinizi ve bu sistemi nasıl öğrenebileceğinizi aktaracağız.

Öncelikle youtube , milyonlarca kullanıcı için bir video paylaşım sitesi gibi görünse de , bazıları içinde binlerce dolar kazanç elde edebildikleri bir gelir kapısıdır.Aslında izlediğiniz her video, videoyu yükleyen kişiye bir kazanç getirisi olarak geri döner.

Youtube üzerinde belirli seviyelerde para kazanan kullanıcılar olduğunu gibi , bu platform üzerinden zengin olmuş , yılda milyonlarca dolar kazanç sağlayan kullanıcılar da bulunur.Tabi bu kazançlara ulaşabilmek için öncelikle abonelik sayısını arttırmanız, popüler olmanız vs. gibi etkenler vardır.Sizler başlangıç seviyesinde iken böyle kazançları göremeseniz bile sizi mutlu edecek miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde youtube üzeriden yayınlanan videolar ile Google Adwords aracılığı ile beraber aylık elde edilmiş kazancı inceleyebilrsiniz;

Youtube ile Nasıl Para Kazanılır?

Temel mantık , yüklediğiniz videolar üzerinde dönen reklamların getirisidir.Yüklediğiniz her video üzerine Google Adwords aracılığı ile eklenen reklamlardan siz kazanç elde edersiniz.Tabi bu reklamları eklemenin, popüler olmanın ve videolarınızın izlenmesi için yapılan ufak çalışmalarda kazancınızı olumlu yada olumsuz yönde etkiler.

Youtube ile Nekadar Para Kazanılır?

Youtube video yükleyerek para kazanmayı öğrendiğinizde aslında elde edeceğiniz kazanç tamamen size bağlıdır.Aylık 100 dolar’da kazanabilirsiniz, 1000 dolar ‘da.Bu tamamen sizin yüklediğiniz videonun nekadar popüler olacağı ve nekadar izleneceği ile alakalıdır.Bu sebepten dolayı bir video yüklerken , o videonun nekadar popüler olabileceği konusunda da çalışmalar yapmanız gerekir.

Nasıl Öğrenirim?

Goomass Eğitim Seti’ni internetten ve youtube üzerinden para kazanmak isteyen tüm okurlarımıza tavsiye ediyoruz.

Goomass Eğitim Seti’ni İndirmek İçin Tıklayın__

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın