Youtube Videolarından Para Kazanan 10 Kişi!

0
454

Youtube videolarından para kazan , youtube ile para kazanmak gibi terimleri birçok yerde duymuşsunuzdur.Bizde birçok yazımızda bu kazanç yöntemini dile getirdik ve sizlere göstermeye çalıştık.Çeşitli yardım setleri ile de nasıl yapabileceğinizi anlattık.Şimdi sizlerle faydası olması açısından sadece çektiği oyun videolarını youtube üzerinde yayınlayarak milyonlarca dolar kazanan ilk 10 kişiyi paylaşmaya karar verdik.İşte ilk 10 ;

10- EvantubeHD

Bu çocuk sadece dokuz yaşında! Yaptığı şey ; aldığı yeni oyuncakları açarken babasının çektiği videoları youtube a yüklemek.Kazancına gelirsek yıllık sadece 3,2 Milyon Dolar!

9- KSI

Fifa oyunlarını oynarken çektiği espirili videoları youtube üzerinden paylaşarak yılda 3,4 Milyon Dolar kazanç elde eden bir genç!

8-İhasqupquake

Tiffanny ismindeki genç kız Minecraft oynarken çektiği videoları paylaşıyor ve oyunla ilgili detaylar veriyor.Kazancı ise yıllık 3.9 Milyon Dolar!

7- JuegaGerman

Pek çok farklı oynadığı oyunları yayınlarak yılda 5.4 Milyon Dolar kazanç elde ediyor.

6- VanossGaming

Sadece birkaç arkadaşı ile oynadığı GTA oyununu videolayarak Youtube üzerinden yayınlıyor ve kamyon dolusu parayı götürüyor bu genç arkadaşımız.Yıllık kazancı 7,9 Milyon Dolar!

5- Markiplier

Genelde korku oyunları oynayan ve bu oyunları videolayan Mark yılda 8.6 Milyon Dolar kazanç elde ediyor.

4- Vagetta777

Minecraft oynayan herkesin 1 defada olsa videosunu izlediği, oyun hakkındaki tüm incelikleri bilen nadir isimlerden biri.Yıllık kazancı ise 9.2 Milyon Dolar!

3-PopularMMOs

Sevgilisi ile Minecraft oynayan ve videolayan gencin yıllık kazancı 11 Milyon Dolar!

2- TheDiamondMinecart

Yİne Minecraft oyunundan parayı kırmış bir arkadaş.Yıllık kazancı 14 Milyon Dolar!

1- Pewdiepie

Youtube para kazanma

Forbes dergisine konu olan bu gencin yıllık kazancı 30 Mİyon doların üzerinde.Sadece youtube üzerinden elde ettiği bu kazanç dışında takipçi sayısı 35 milyon gibi rekor niteliğinde bir sayı olduğunuda hatırlatalım..

 

Kaynak: onedio.com

Youtube üzerinden sizde video yükleyerek para kazanmak istiyorsanız buradaki yazımıza mutlaka göz atın.!

 

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın