Zanox Satış Ortaklığı ile Para Kazan

0
1061

Zanpx Satış OrtaklığıAffiliate Marketing sistemi ile para kazanmak isteyen kullanıcılara Zanox Satış Ortaklığı’ndan bahsetmek istiyorum.Affiliate Marketin sistemi internetten bir ürünün veya hizmetin pazarlamasını yaparak satış başına komisyon alma işlemidir.Bu sistemi uygulayarak kazanç elde etmeniz için Affiliate sistemi ile çalışan firmalara ihtiyacınız vardır.Zanox satış ortaklığı sisteminde yüzlerce firmayı bulabilir , ürünleri ve hizmetlerini internet üzerinden pazarlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Zanox sistemine kayıt olabilmeniz için satış ortaklığı ile ilgili tecrübenizin olması gerekiyor.Eğer satış ortaklığı ile ilgili tecrübeniz yoksa üyeliğinizin kabul edilmeside zor gibi bir durum olabilir.Satış ortaklığı ile alakalı geniş bir bilgi isteyen arkadaşlara Goomass Eğitim Seti’ni tavsiye edebilirim.Tavsiyemin sebebi ise Goomass’ın Zanox üzerinden pazarlanan ürünlerle alakalı eğitim vermesidir.Ürünleri nasıl pazarlayacağınıza dair detaylı bilgileri Goomass ile öğrenebilirsiniz.Goomass Eğitim Seti’ne buradan gözatabilirsiniz.

Affiliate Marketing konusunda tecrübeli olan arkadaşlarada Zanox sisteminden kısaca bahsetmek istiyorum.Öncelikle Zanox ile ortak çalışan firmaların reklamını yapıp para kazanabilmeniz için size ait bir websitenizin olması gerekiyor.Eğer bir websiteniz yoksa buradan nasıl bir websitesine sahip olabileceğinizi uygulamalı olarak görebilirsiniz.

Zanox.com.tr adresine üye olduktan sonra(Ücretsiz Üyelik İçin Tıkla)  firmaların komisyon bilgilerine gözatarak size uygun olanların satışını yapmaya başlayabilirsiniz.Bazı firmalar satış başına komisyon verirken , bazılarıda üyelik başına ücret ödemektedir.Aşağıda Zanox üzerinden Affiliate Marketing sistemi ile kazanç sağlayabileceğiniz firmaların bazıları ve komisyon oranlarını görebilirsiniz.

  • e-cift.com’u tavsiye edin, sadece form doldruan başına 1 TL , üstelik bu kişiler üyelik satın alırsa %20 daha kazanın
  • edarling.net’i tavsiye edin, form dolduran başına 1 Euro, üstelik bu kişiler üyelik satın alırsa %30 daha kazanın
  • sehirfirsati.com’u tavsiye edin, üye olanların tüm alışverişlerinden %8 komisyon alın..

Bir ürün bile satmadan, sadece insanlara bu siteleri tanıtıp ücretsiz üye olmalarını sağlayarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bol kazançlar..

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın